ELEMAN ARANIYOR 25.03.2015 YAPISAL KABLOLAMA İÇİN ELEMAN ARANIYOR...  
ELEMAN ARANIYOR
25.03.2015
YAPISAL KABLOLAMA İÇİN ELEMAN ARANIYOR
Devamı...
NOTEBOOK EKRAN ADAPTÖR BATARYA
09.09.2011
NOTEBOOK EKRAN ADAPTÖR VE BATARYALARI ORJINAL VE MUADİL STOKLARDA.....
Devamı...
NOTEBOOK & MONİTÖR TAMİRİ
09.09.2011
GARANTİSİ BİTMİŞ MONİTÖR VE NOTEBOOK TAMİRİ YAPILIR....
Devamı...
BARİYER
09.09.2011
GENİUS 45 & 90 DERECE AÇILIR (OTOPARK) BARİYER ....
Devamı...
İSTANBUL BİLGİSAYAR & GÜVENLİK SİSTEMLERİ
09.09.2011
BİLGİSAYAR & GÜVENLİKTE FARKI YAŞAYIN.... 0224 220 05 58(PBX)
Devamı...
Online : 1  Bugün : 56  Toplam : 160986

Telefonunuzun programlanabilir hizli arama tuslari varsa, acil durumlarda aranabilecek numaralari (polis, itfaiye gibi) programlayin ve bunu kullanabilecek yastaki çocuklariniza da ögretin.

•  Degerli esyalarinizi saklamak için evinize bir kasa alabilirsiniz ancak sürekli kullanmadiginiz tüm degerli esyalari (mücevher, evrak, para gibi) kiraladiginiz bir banka kasasinda saklayin.

•  Bir hirsiz için en karli çalisma sekillerinden biri de, çalinan bir esyanin yerine alinan yeni esyayi da çalmaktir. Yaklasik 1 aylik bir süre içerisinde düsük de olsa bu ihtimal vardir, dikkatli olmalisiniz.

•  Evinize uygun bir alarm takin. Bu bir zorunluluk olmamakla beraber basit hirsizliklar için çok büyük caydiriciligi vardir. Hareketi algiladiginda yanan bir isik gibi, alarm olmasa bile uyari yerine geçebilecek basit bazi önlemler de alabilirsiniz. Çok pahali çözümlerin size uygun olup olmadiklarini iyice irdelemeniz gerekir.

•  Siz evdeyken evden olmamasi gereken sesler geliyorsa, mümkünse sessizce evden ayrilin ve polise haber verin, mümkün degilse kendinizi odaniza kilitleyin ve telefonunuz varsa polise haber verin. Saldirgan odanizdaysa panik yapmayin ve gidene kadar uyudugunuza inandirmaya çalisin. Bu sekilde, amaç saldiri degilse (ki büyük ihtimalle olmayacaktir) caninizi tehlikeye atmamis olursunuz. Amaç saldiriysa, uyudugunuza inanan kisiye saldiri aninda gerekli tepkiyi vererek sasirtabilirsiniz. Kaçan bir saldirgani kesinlikle takip etmeyin, bunu polislere birakin.

•  Tamir veya benzeri durumlar için evinize gelen kisilerin kimliklerinden emin olun. Süpheniz varsa bagli oldugu kurumu arayarak isimlerini teyit etmelerini isteyin, ancak kisinin kendisinin size verdigi telefon numarasina güvenmeyin.

•  Evinizde atesli silah bulunduruyorsaniz nasil saklanmasi ve kullanilmasi gerektigini en iyi sekilde ögrenin. Birçok yaralanma ve ölüm, güvenliginiz için sakladiginiz silahlar yüzünden olmaktadir. Ayrica, hiçbir siddet unsuru içermeyecek bir hirsizlik girisiminin, sadece sizde silah oldugu için istenmeyen ve beklenmeyen sonuçlara varabilecegini de unutmayin.

•  Asansöre sizden sonra süpheli bir sahis binerse en kisa sürede inebileceginiz bir katin dügmesine basin ve inin. Eger bineceginiz asansörde süpheli bir sahis varsa binmeyin ve bir sonrakini bekleyin. Asansör içerisinde bir sorun meydana gelirse alarm dügmesine basarken dikkatli olmalisiniz çünkü birçogu asansörü durdurur, birçogu da hiçbir ise yaramaz. Yapmaniz gereken biran evvel asansörden çikmaya çalismaktir. Kontrol paneline her an rahatça ulasabileceginizden mutlaka emin olun.

•  Evinizdeki degerli elektronik cihazlarin seri numaralarini bir yere not edin. Ayrica mümkünse degerli esyalarinizin fotograflarini ya da video görüntülerini çekin ve saklayin.

•  Degerli evraklarinizin da fotokopilerini çekin ve ayri bir yerde saklayin. Kredi karti numaralarinizi ve çalinmasi durumunda aranacak telefonlar numaralarini da güvenli bir yere not edin.

•  Mümkün olan degerli esyalariniza (elektronik cihazlar gibi), sizin olduklarini ifade eden özel bir isaret koyun (isim, ehliyet numarasi gibi). Bu; satilmalarini zorlastiracagi için hirsizlari bir kez daha düsündürecektir. Ayrica polisin olayi takip etmesini ve çalinti malin sahibini bulmasini kolaylastiracaktir.

Sigorta yaptirin. Her türlü soruna karsi içinizin rahat etmesi ve kayiplarinizin karsilanabilmesi için evinizi kapsamli bir sekilde sigortalayin.

Anasayfa |  Biz Kimiz ? |  Banka Bilgilerimiz |  Bazı Referanslarımız |  Ürün Katalogları |  Formlar |  İletişim