ELEMAN ARANIYOR 25.03.2015 YAPISAL KABLOLAMA İÇİN ELEMAN ARANIYOR...  
ELEMAN ARANIYOR
25.03.2015
YAPISAL KABLOLAMA İÇİN ELEMAN ARANIYOR
Devamı...
NOTEBOOK EKRAN ADAPTÖR BATARYA
09.09.2011
NOTEBOOK EKRAN ADAPTÖR VE BATARYALARI ORJINAL VE MUADİL STOKLARDA.....
Devamı...
NOTEBOOK & MONİTÖR TAMİRİ
09.09.2011
GARANTİSİ BİTMİŞ MONİTÖR VE NOTEBOOK TAMİRİ YAPILIR....
Devamı...
BARİYER
09.09.2011
GENİUS 45 & 90 DERECE AÇILIR (OTOPARK) BARİYER ....
Devamı...
İSTANBUL BİLGİSAYAR & GÜVENLİK SİSTEMLERİ
09.09.2011
BİLGİSAYAR & GÜVENLİKTE FARKI YAŞAYIN.... 0224 220 05 58(PBX)
Devamı...
Online : 2  Bugün : 57  Toplam : 160987

Aşağıdaki bilgiler; Türkiye dahil birçok ülkenin emniyet teşkilatının, güvenlik organizasyonlarının, büyük güvenlik firmalarının vermiş olduğu bilgiler ve tecrübelerin derlenmesi sonucu 1de1.com tarafından oluşturulmuştur. Hırsızlık, tecavüz, saldırı gibi kaza denemeyecek olaylar karşısındaki güvenlik kastedilmektedir ve bulabileceğiniz en kapsamlı güvenlik araştırmalarından biridir.

Tüm öneriler, yaşanmış veya yaşanması muhtemel kötü olaylardan yola çıkılarak ve saldırganların kullandığı yöntemler de göz önüne alınarak verilmektedir. Başınıza herhangi istenmeyen bir olayın gelmesi ihtimaline karşı; size, sevdiklerinize ve mallarınıza hiçbir zarar gelmemesi ya da minimum zararla kurtulabilmeniz için lütfen yazılanları dikkatle inceleyin.

ANÇAK UNUTMAYINIZ Kİ EN SAĞLAM KAPILAR, EN KALIN DUVARLAR, EN AÇILMAZ PENCERELER BİLE YALNIZ BAŞINA BİR ÇÖZÜM OLUŞTURMAZ VE TAM GÜVENLİK SAĞLAMAZLAR. 

ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ,

MEKANLARIN ( EV,İŞYERİ,VİLLA, FABRİKA, PLAZA VB ) KORUNMASIN DA ÖNEMLİ ROL OYNARLAR.

AÇILAMAZ SANILAN ÇELİK BİR KAPI AÇILDIĞINDA, BUNU HABER VERECEK VE CAYDIRICI OLABİLECEK BİR ALARM SİSTEMİ YOK İSE ARTIK HERŞEY İÇİN ÇOK GEÇ OLACAKTIR.
GASP, GASP USULU YARALANMA,SİLAHLI SOYGUN, CİNAYET VB DURUMLARDA KAMERA SİSTEMLERİNİN VE KAYITLARININ OLMASI EMNİYET GÜÇLERİNİN İŞLERİNİ KOLAYLAŞTIRACAK VE KİŞİLERİN YAKALANMASINDA ÖNEMLİ DELİLLER OLACAKTIR.  LÜTFEN DAİMA HATIRLAYINIZ...

EN İYİ GÜVENLİK SİSTEMİ İNSAN VE ELEKTRONİK SİSTEMLERİN KOMBİNASYONU İLE OLUŞUR ( İNSAN BİREYSEL OLARAK UYGULAYACAĞI TEDBİRLER VE ALACAĞI ÖNLEMLER İLE TEHLİKEYİ ANLAR VEYA ÖNLER ELEKTRONİK SİSTEMLER İSE İNSAN BİLGİ VE GÖRÜŞ ALANI DIŞINDA TEHLİKEYİ ANLAR VE ÖNLER.
Anasayfa |  Biz Kimiz ? |  Banka Bilgilerimiz |  Bazı Referanslarımız |  Ürün Katalogları |  Formlar |  İletişim